Home O mnie Linki
 

 

    

 

          

   Nazywam się Dawid, mieszkam w Polsce (Europa) w górach Sudetach niedaleko granicy między Polską a Czechami. Odkąd pamiętam, zawsze interesowałem się kamieniami. W dzieciństwie zacząłem je kolekcjonować i poznawać - najpierw skamieliny, a następnie różne minerały i kryształy, których w mojej okolicy jest naprawdę dużo. Tak powstała wielka pasja, poparta wiedzą i specjalistyczną edukacją z czasem przemieniła się także w mój biznes, który daje mi dużo satysfakcji i pozwala na co dzień obcować z wieloma wspaniałym okazami.

   Uzyskałem tytuł magistra geologii na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją: mineralogia i petrologia. Moja praca magisterska to "Charakterystyka krystalizacji kwarcu w mylonitach Gór Sowich w Polsce". Zajmowałem się też metodami badania kamieni jubilerskich.

   W mojej branży specjalizuję się w sprzedaży estetycznych i najlepszej jakości minerałów i mołdawitów. Prywatnie jestem wielkim fanem agatów. Mam wspaniałą kolekcję agatów, której część możesz podziwiać na stronie: agates

Kontakt:                                                                          

E-mail: pirop@poczta.fm

Telefon: 603448166 

 Zapraszamy do naszego świata minerałów!